РАЗУМ Голем Кафез За Птици Вертикален Покрив Дрвен Кафез Дрвен Рачно Изработен кафез За Папагали
  • Неодамнешно

РАЗУМ Голем Кафез За Птици Вертикален Покрив Дрвен Кафез Дрвен Рачно Изработен кафез За Папагали

DEN 961.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

цврста рамка - овој кафез за птици е изработен од висококвалитетен, со загарантиран квалитет и издржливост; давајќи им на птиците поздрава и побезбедна животна средина лесен за составување, лесен за чистење. Висина 38см и ширина : 46 см (вклучувајќи балкони) длабочина : 25 см.Се користат нерѓосувачки галванизирани жици. Тоа не е расклопување. Изработен е од стар бор или буково дрво. 1 природно дрво и 1 алкохоличар се испраќаат како подарок. цврста рамка - овој кафез за птици е изработен од висококвалитетен, со загарантиран квалитет и издржливост; давајќи им на птиците поздрава и побезбедна животна средина. лесен за составување, лесен за чистење. Висина 38см и ширина : 46 см (вклучувајќи балкони) длабочина : 25 см.Се користат нерѓосувачки галванизирани жици. Тоа не е расклопување. Изработен е од стар бор или буково дрво. 1 природно дрво и 1 алкохоличар се испраќаат како подарок. цврста конструкција-цврстата структура и квалитетната изработка гарантираат дека нема лесно да се деформира од суровите временски услови или каснување од птици висина 38 см и ширина : 46 см (вклучувајќи балкони) длабочина : 25 см.Се користат нерѓосувачки галванизирани жициуреди не се расклопуваат. Изработен е од стар бор или буково дрво.1 природно дрво и 1 алкохоличар се испраќаат како gift.It е целата рачна изработка. Нејзината база и колибри се лизгачки систем.Колибри може да се пополнат однадвор. Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите. Поради рачно мерење, ќе се појави грешка од 0-5мм. молете за милост!2. Со исклучок на други предмети освен кафезот за птици прикажан на фотографиите на производот. Ве молиме имајте предвид дека поради различни монитори, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете. Горенаведените податоци се само за повикување, големината рачно се мери, секоја променлива може да биде различна, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.