6 ПАРЧИЊА Божиќен Приврзок Декорација Новогодишна Елка Текстура Декорација Приврзок Божиќен Снешко Старец Приврзок Метални Кастри
  • Неодамнешно

6 ПАРЧИЊА Божиќен Приврзок Декорација Новогодишна Елка Текстура Декорација Приврзок Божиќен Снешко Старец Приврзок

DEN 868.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Декорацијата На Божиќниот Приврзок Е Изработена Од Дрвен Материјал Со Прекрасни Детали Дајте Ви Искуство Што Може Да Се Користи Долго Време. Божиќен Ѓердан Мини Гроздобер Велигденски Украси За Домашна Батерија Венец За Скали Божиќен Украс Стаклен Гном. Врвот Е Дизајниран Со Јаже За Лесно Закачување Каде Сакате, Прекрасна Декорација Во Близина На Прозорци, Врати, Новогодишни Елки, Камини. Акрилик Приврзок Монистра Стакло Ѕид Украси Дијамант Виси Огледала Божиќ Ѓердан Мини. Овие Божиќни Приврзоци Се Одлична Декорација За Божиќ, Деловни Згради, Спални Соби, Трговски Центри, Хотели, Клубови. Акрилни Приврзоци Монистра Божиќ Ѓердан Мини Дијамант Виси Огледала Чаша Мини. Список За Пакување : Содржи 6 Производи. Гроздобер Божиќ Мушка Венец Божиќ Дома Украси За Скалила Ела Венец Занаети Дијамант Виси Огледала. Нашите Украсни Занаети За Приврзоци Се Погодни За Новогодишни Украси, А Исто Така И За Свадби, Роденденски Забави И Други Празнични Украси, А Може Да Се Користат И Како Слатки Подароци За Пријателите И Семејството. Батерија Венец За Скали Дијамант Виси Огледала Гном Центар Божиќ Стакло Ѕид Украси. Декорацијата На Божиќниот Приврзок Е Изработена Од Дрвен Материјал Со Прекрасни Детали. Дајте Ви Искуство Што Може Да Се Користи Долго Време. Божиќен Ѓердан Мини Гроздобер Велигденски Украси За Домашна Батерија Венец За Скали Божиќен Украс Стаклен Гном. Врвот Е Дизајниран Со Јаже За Лесно Закачување Каде Сакате, Прекрасна Декорација Во Близина На Прозорци, Врати, Новогодишни Елки, Камини. Акрилик Приврзок Монистра Стакло Ѕид Украси Дијамант Виси Огледала Божиќ Ѓердан Мини. Овие Божиќни Приврзоци Се Одлична Декорација За Божиќ, Деловни Згради, Спални Соби, Трговски Центри, Хотели, Клубови. Акрилни Приврзоци Монистра Божиќ Ѓердан Мини Дијамант Виси Огледала Чаша Мини. Список За Пакување : Содржи 6 Производи. Гроздобер Божиќ Мушка Венец Божиќ Дома Украси За Скалила Ела Венец Занаети Дијамант Виси Огледала. Нашите Украсни Занаети За Приврзоци Се Погодни За Новогодишни Украси, А Исто Така И За Свадби, Роденденски Забави И Други Празнични Украси, А Може Да Се Користат И Како Слатки Подароци За Пријателите И Семејството.