Цдјуф Модерен Пренослив Држач За Крпи За Раце Штанд За Бања Од Нерѓосувачки Челик Држач За Крпи За Крпи Четкан Мат Црн (Боја: А, Големина
  • Неодамнешно

Цдјуф Модерен Пренослив Држач За Крпи За Раце Штанд За Бања Од Нерѓосувачки Челик Држач За Крпи За Крпи Четкан

DEN 5106.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој самостоен држач за крпи за раце не само што може да закачи крпи, туку може да се користи и како држач за накит Стоечкиот дизајн ја прави решетката за рачни крпи лесна за стоење на масата за бања. Површината е обложена со заштитна фолија против 'рѓа, која не само што спречува' рѓосување на закачалката за крпи, туку и спречува гребење на држачот за крпи за бања. Совршен за место во бања кујна или кујна. Основата на лавиците за крпи е стабилна и нема лесно да се преврти. Основата со нелизгачка подлога на дното за да спречи движење на држачот за крпи и да ја направи масата без гребење. Лесна Нега-избришете ја со влажна крпа. Компактниот дизајн искористувајќи ги неискористените агли или непријатните области на суетата или работната површина. Елегантна стилска декорација за држење на држачот за крпи на дофат за вашите гости и семејството. Овој самостоен држач за крпи за раце не само што може да закачи крпи, туку може да се користи и како држач за накит. Стоечкиот дизајн ја прави решетката за рачни крпи лесна за стоење на масата за бања.Површината е обложена со заштитна фолија против 'рѓа, која не само што спречува' рѓосување на закачалката за крпи, туку и спречува гребење на држачот за крпи за бања. Совршен за место во бања кујна или кујна.Основата на лавиците за крпи е стабилна и нема лесно да се преврти. Основата со нелизгачка подлога на дното за да спречи движење на држачот за крпи и да ја направи масата без гребење.Лесна Нега-избришете ја со влажна крпа.Компактниот дизајн искористувајќи ги неискористените агли или непријатните области на суетата или работната површина. Елегантна стилска декорација за држење на држачот за крпи на дофат за вашите гости и семејството.Спецификација : боја : Блекматеријал : Табела со големина од Нерѓосувачки челик : 330х160х160мм/12, 99х6, 30х6, 30инчпакетот Вклучува : 1 Парче Ракети за Крпи : 1. Продаваат само главни производи, а не други производи. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см.

colour:
Black
Material:
Stainless steel
Size Chart:
330x160x160mm/12.99x6.30x6.30inch:
Package Includes:
1 Piece of Towel Rack:
Notes:
1. Only sell main products, not other products.:
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your :