Сојузнички Месинг Пмц-1-24 Престиж Монте Карло Колекција 24 Инчен Лебдечки Стакло Полица, Сатен Месинг
  • Неодамнешно

Сојузнички Месинг Пмц-1-24 Престиж Монте Карло Колекција 24 Инчен Лебдечки Стакло Полица, Сатен Месинг

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и цврстина. Декоративни капачиња монтирани под полица за многу капацитет. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот монтиран на ѕид е идеална употреба на просторот. Производите се обезбедени со ограничен животен век. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и цврстина. Декоративни капачиња монтирани под полица за многу капацитет. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот монтиран на ѕид е идеална употреба на просторот. Производите се обезбедени со ограничен животен век. Пловечката полица дава уникатен изглед на секоја бања или просторија за прав. За разлика од другите полици, површината на нашата пловечка полица е суспендирана под рацете наместо потпрена од заградите. Ова ја прави полицата да изгледа како да лебди во воздухот. Нашата лебдечка стаклена полица има цврсти месинг раце кои достигнуваат до стаклената површина. Полицата користи и цврсти месинг потпори под задниот раб на стаклото за дополнителна цврстина и поддршка. Колекцијата Престиж Монте Карло ги споделува декоративните хардверски плочи и деталите за меурот што се гледаат во Колекцијата Монте Карло. Како и другите престижни колекции, се одликува со дебели меурчиња што се користат како детали или дури и куки за шипки за крпи. Овие карактеристики се великодушно попрскани со додатоци За Престиж Монте Карло, особено полица за пешкири за решетки за воз што вклучува куки и шипка за крпи. Други додатоци вклучуваат двојни шипки за крпи, огледала монтирани на ѕид, стаклени полици и неколку стилови на држачи за хартиени крпи. Колекцијата се заокружува со вертикална шипка за крпи со 3 раце, прстен за крпи, држачи за тоалетна хартија и сад за сапун монтиран на ѕид.