VOFONO Клучни Фоб Влез Далечински Автомобил Одговара За Џип Cherokee 2014-2019 Замена ЗА FCC ID: GQ4-54T
  • Неодамнешно

VOFONO Клучни Фоб Влез Далечински Автомобил Одговара За Џип Cherokee 2014-2019 Замена ЗА FCC ID: GQ4-54T

DEN 574.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●КОМПАТИБИЛЕН quet За Џип Cherokee 2014 2015 2016 2017 2018 2019 ●РЕФЕРЕНТЕН БРОЈ●Замена за FCC ID : GQ4-54 T, GQ454. `+ПРОГРАМИРАЊЕ клучот може да биде програмиран само од браварот или дилерот. Ве Молиме потврдете дали далечинскиот управувач со клучеви одговара на моделот на вашиот автомобил пред да го купите. потврдете ја годината на вашиот автомобил и возилото. Е-ПОШТА ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме за кратко време. Сосема нова замена на далечински клуч 100% одговара на оригиналот во форма и функција. Премиум материјал, фини детали и цврсто запечатување. обликувано пластично копче и метално сечило од легура. совршено компатибилен со избраното возило. Џип Чироки 2014. Џип Чироки 2015. Џип Чироки 2016. Џип Чироки 2017. Џип Чироки 2018. Џип Чироки 2019. 68141580АЦ, 68159657АГ. 5 Копче Далечински. Фреквенција : 433мхз. Тип На Батерија : Монета/Копче Ќелија. Монета/Копче Ќелија Подтип : ЦР2032. Материјал на батеријата : литиум 3В батерија. Материјал : Пластика, Метал. Големина : 7, 3х3, 7х0, 2см / 2,87 "х1, 46 " х0, 67". Купете ги нашите производи, можете да добиете 1 клучен фоб со електронски и рачен. 100% Сосема Нов, Никогаш Неискористен, Целосно тестиран Клуч. Дилер/бравар програмирање и сечење е потребно. ВОФОНО, стара продавница фокусирана на дизајн и производство на производи за автоделови, е сакана од сите поради неговиот добар квалитет,а нејзините производи се извезуваат Во Северна Америка, Европа и многу други земји и региони. Ние постојано се придржуваме кон подобрување на квалитетот на производот и нивото на услугата, е за вас да имате подобро искуство за купување. Значи, ако не сте одлучиле кој производ сакате, зошто да не сметате за нас? Клучот На ВОФОНО е вреден за вашиот избор!.