Сталкер воена лепенка ткаенина извезена значка тактичка налепници за облека со кука и јамка
  • Неодамнешно

Сталкер воена лепенка ткаенина извезена значка тактичка налепници за облека со кука и јамка

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3Д вез, трајно, без избледени воведи Директно прикачена на кошулата, огноотпорен елек, капа, капа, торби или каде било можно. Апликација : Овие закрпи имаат прицврстувач за прицврстување на кука. (Дојдете со прицврстувач за кука и јамка. Предметот ќе се испорачува од Кина. Испораката трае околу 8-18 работни денови до најмногу дестинација. (Обезбедете информации за следење на логистика). Сите наши производи се продаваат во продавницата на JC. Ако купите слични производи од други продавници, побарајте враќање директно од. 3Д вез, трајно, без избледени воведи. Директно прикачена на кошулата, огноотпорен елек, капа, капа, торби или каде било можно. Апликација : Овие закрпи имаат прицврстувач за прицврстување на кука. (Дојдете со прицврстувач за кука и јамка. Предметот ќе се испорачува од Кина. Испораката трае околу 8-18 работни денови до најмногу дестинација. (Обезбедете информации за следење на логистика). Сите наши производи се продаваат во продавницата на JC. Ако купите слични производи од други продавници, побарајте враќање директно од. Големина : 3 ″ x 3 ″ Пакет : 1pcs Стил на поддршка : Страна на кука за прицврстување (кука и јамка) Ова е 100% висококвалитетен вез за везови, како што може да го примени на вашата јамка, можете да го примените на која било јамка, лепенката би била одлична на капа, торба, филмска реквизит или костум за Ноќта на вештерките. Објаснување : Ако нема груба површина, шијте и залепете ја грубата површина на подарокот. Може да се замени во секое време, живот 100. Опис : Ова е општа тактичка извезена лепенка направена за употреба на филм / телевизиска реквизит. Овој список е во согласност со правилата и не ги крши нивните регулативи со кои се уредува списокот на предмети за спроведување на законот. Продавачот не е одговорен за злоупотреба на оваа лепенка. Ако имате какви било прашања, испратете ми по е-пошта. Се обидуваме да се потрудиме да одговориме на вашите е -пошта што е можно поскоро. Поради големиот обем на е -пошта и разликата во временската зона, можеби нема да можеме веднаш да одговориме на вашите е -пошта.