KFJBX 1pcs Опстанок Компас Кампување Стил Опстанок Марширање Покажувајќи Водич Компас За Пешачење Кампување Пешачење
  • Неодамнешно

KFJBX 1pcs Опстанок Компас Кампување Стил Опстанок Марширање Покажувајќи Водич Компас За Пешачење Кампување Пешачење

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : Црна Материјал : пластика. Големина : Приближно 46х46х16 мм/1, 81х1, 81х0, 63 инчи. Точност : +-1°п.метод На Носење : рачен. Материјал : пластика. Големина : Приближно 46х46х16 мм/1, 81х1, 81х0, 63 инчи. Точност : +-1°п.метод На Носење : рачен. Карактеристика : Боја : Црна.Материјал : пластика.Големина : Приближно 46х46х16 мм/1, 81х1, 81х0, 63 инчи.Точност : +-1°метод На Носење : рачен режим на прикажување : точки : 1 инч = 2,54 см /1см 0,393 инчи.Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи оваа работа.Список За пакување 1 * Компаспрофесионален теренски компас за читање мапи.