Хеклање Затоа Што Прободувањето Луѓе Е Погрешно. Кригла За Патување, Капчиња Изолирана Кригла За Патување, Саркастична За Капчиња
  • Неодамнешно

Хеклање Затоа Што Прободувањето Луѓе Е Погрешно. Кригла За Патување, Капчиња Изолирана Кригла За Патување, Саркастична

DEN 351.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Криглата За Патување со капчиња е стилска, може да собере течност во вредност од 14 мл и да дојде со рачка за лесно држење Тој е цврст и издржлив, со заострено дно што може совршено да се вклопи во држач за чаши. Исто така, има коси површина за пиење, што го олеснува пиењето пијте каква било содржина што ја имате во неа. Изработен е од нерѓосувачки челик, што го прави издржлив, но за жал небезбеден за микробранова печка. ДЕБЕЛИОТ двоен ѕид на криглата го одржува пијалокот или многу топол или ладен, долго време. Печатењето е направено од мастила за сублимација со врвен квалитет, затоа не се мијте лесно. Тие траат многу долго. Капакот е безбеден за машини за миење садови и е отпорен на кршење. Забелешка : овие производи не се официјално одобрени како безбедни за машини за миење садови, но ние извршивме стотици тестови кои докажуваат дека се безбедни за машини за миење садови. Официјалната препорака е преку миење раце. Освен што е стилска, Оваа Кригла За Патување Со Капчиња е внимателен подарок бидејќи е прифатлива. Оваа кригла за патување создава внимателен подарок, при што некои луѓе стануваат екстра креативни со ставање вреќи со чај, бонбони, а понекогаш и чоколадни шипки во криглата. Таквиот дополнителен напор е сладок! Материјалите што се користат за да се направи оваа кригла за патување Со Капчиња се најдобрите достапни квалитети. Нашата посветеност на извонредност значи дека не оставаме никаков камен невртен во нашата потрага да ви ги дадеме најдобрите чаши. Машина За миење садови Овие чаши не можат ниту да пукнат, ниту да ги изгубат отпечатоците по неколку перења. Значи, Измијте!.