Негирајте Дизајни Ливчиња Од Снегулка Шерон Тарнер Внатрешен/Надворешен Квадратен Послужавник, 16 х 16
  • Неодамнешно

Негирајте Дизајни Ливчиња Од Снегулка Шерон Тарнер Внатрешен/Надворешен Квадратен Послужавник, 16 х 16

DEN 880.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рамен жито килибар бамбус дрво рамка Висок сјај печатени фиока дното. Обичај направен во САД. Должина на Пакетот На Производот : 16,0 инчи. Отворите на копчињата-прстени не се вклучени. Со мултифункционалната колекција На Квадратни Послужавници На Негира, можете да ја користите за украсување во речиси секоја просторија од куќата или да одите по традиционалната рута за сервирање коктели. Овој послужавник е исто така одличен декоративен акцент за вашиот надворешен простор. Не се препорачува за продолжено изложување на сончева светлина и надворешни елементи. Со седиште Во Денвер, Колорадо, Deny Designs е модерна компанија за мебел за мебел надвор од кутијата. Негира овластува своите клиенти да се трансформира досадна, секојдневниот домаќинство додатоци во забава и оригинална изјава. Со секое купување, нашиот тим од талентирани уметници заработува дел од приходите, овозможувајќи Негирање да ги поддржи уметничките заедници ширум светот, а истовремено да ја шири креативната љубов!.