Калалу Комплет Од Две Високи Овални Плетени Корпи КЛАН 1077
  • Неодамнешно

Калалу Комплет Од Две Високи Овални Плетени Корпи КЛАН 1077

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

16 ""В х 27""Х х 10 Нашите украсни корпи не само што се стилски, туку се и функционални премногу Одличен декор или складирање во секоја просторија од вашиот дом - Беж Овална Плетена Корпа, Комплет ТКАЕНИ Со Две РАЦЕ Од 2 - Мали - 7,5 Инчи. Т-Одлично за складирање-редовно Бришете прашина, избришете ја со влажна крпа по потреба.