ЗАМТАК 100мм Фенг Шуи Азиски Кварц Чиста Кристална Цврста Топчеста Сфера Со Држач За Украсување На Домот
  • Неодамнешно

ЗАМТАК 100мм Фенг Шуи Азиски Кварц Чиста Кристална Цврста Топчеста Сфера Со Држач За Украсување На Домот

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тема : Маскота Материјал : Кристал. Стил : Фенг Шуи. Материјал : Кристал. Стил : Фенг Шуи. Точка : Кристална Топка Материјал : Кристална Големина : 100мм Лого : Нема Употреба : Фестивал Подароци & Домашна Декорација & Свадба Подароци & Крштевање Подароци Белешки : *ве молиме видете подолу вистинска слика *таму ќе 2мм толеранција постоеле за предмети, бидејќи тоа е рачно изработени кристално занает точка специфики : Тема : Mascot Material : Crystal Style : Фенг Шуи.