Пулатри Цервикална Перница за Ублажување На Болката Во Вратот, Дизајн На Лулка Без Мирис На Перници Од Мемориска Пена Без Мирис, Ортопедски Перници За Кревети За Сп
  • Неодамнешно

Пулатри Цервикална Перница за Ублажување На Болката Во Вратот, Дизајн На Лулка Без Мирис На Перници Од Мемориска

DEN 559.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Уживајте Во Спиењето Без Болка во Вратот] 8 ЧАСА СЕКОЈА ВЕЧЕР Дали сеуште страдате од болки во вратот додека спиете? Нашиот докажан контурен дизајн совршено ја поддржува главата, вратот, рамото и грбот. Иновативниот ergономски дизајн природно и совршено одговара на кривата на 'рбетот, обезбедувајќи соодветна поддршка за усогласување на' рбетот. Дизајн на перница за спиење што ви овозможува удобно да се префрлате помеѓу позициите. Се будите чувствувајќи се освежени и секоја болка во вратот што ја страдавте треба да исчезне со текот на времето. [2 Височини - Наменета За Различни Спиење] Нашата перница има 2 различни контурни височини од двете страни, така што можете да изберете кој работи подобро за вашето држење на спиењето. Обликот на дизајнот на пеперутка дава потпирачи за раце, нема повеќе вкочанетост на рацете. Перницата нуди доволно простор за рамената и прави добар назален проток на воздух за прагови. Дупката внатре беше дизајнирана да ја лулка главата за оптимална поддршка и да го намали притисокот на черепот. Овозможува удобен, но поддржувачки ноќен сон. [Безбедна И Без Мирис Мемориска Пена-Обезбеден Здрав Сон] уникатниот нетоксичен, неалергенски, обликуван дизајн на пена. Цервикалната перница е изработена со висококвалитетна мемориска пена за враќање која е сертифицирана Од СЕРТИПУР-САД. Неговото температурно чувство, правејќи ја перницата совршено ОДГОВАРА на ВАШИОТ ВРАТ. Најдобрата перница за болки во вратот и рамото е доволно цврста за да ја држи главата под здрав агол, но доволно мека за да ги ублажи точките на притисок. Изберете нас, симбол на целата природа и голема поддршка. [Дишење и Отстранлива Навлака За Перници] пулатри цервикалната перница е изградена со двојни навлаки за перници што дишат. Може да се отстрани со патент и машина за перење. Перницата е направена од хипоалергичен памук и полиестер со својата мека и дише ткаенина што овозможува воздухот да циркулира низ перницата цела ноќ. Нежно е за вашата кожа да остане крцкава во текот на ноќта - ги задржува квалитетите на апсорпција на влага за да ве остави од ноќната пот во удобна клима.