SNKSDGM Женски Зимски Палта, Долг Надолен Елек За Женски Палта Со Качулка Долг Пуфер Елек Зимски Палта Без Ракави Топла Јакна
  • Неодамнешно

SNKSDGM Женски Зимски Палта, Долг Надолен Елек За Женски Палта Со Качулка Долг Пуфер Елек Зимски Палта

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ● : Изработен од супер мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, добра еластичност секако совршена и за гушкање на софата дома; ●ГОЛЕМИНА се разбира, исто така, совршена за гушкање на софата дома;. Уникатниот стил, прецизното позиционирање, дизајнот на производот можат точно да ги сфатат потребите на целните клиенти, можат добро да решат разни проблеми со обликот на телото кај жените, ефектот на горниот дел од телото е добар,а стапката на трансакција е висока; 3. Уникатен стил, како одраз на диференцијација на брендот и постигнување победничка ситуација; 4. Стоката брзо се ажурира и прецизно го сфаќа fashionамот на модните трендови и времето; Предупредување За Топлина : 1. Ве молиме внимателно проверете ги деталите за големината пред да купите. Ве молиме дозволете неточност од 0,5 инчи-1 инчи поради рачното мерење. Подобро е нежно да ги миете предметите со ладна вода, не избелувајте, закачувајте суво и ниско железо. Слободно контактирајте не ако ви требаат дополнителни информации или имате коментари или прашања, нашиот тим за услуги на клиентите ќе биде во контакт со вас наскоро. Благодарам! Дизајнот Нема Да Направи Да Се Чувствувате Премногу Затегнато Кога Повеќе Ќе Се Обложите Во Студениот Ден. Повод : Секојдневниот Врв Е Добар За Забава, Клуб, Секојдневен Живот, Канцеларија, Дом Итн. Овој Дуксер Го Решава Проблемот Со Тоа Што Не Знае Што Да Облече На Состанок. Натпревар : Ажурирајте ја вашата гардероба со овој супер удобен Дуксер. Стил Со Тексас Кратки, слаби фармерки, фармерки и хеланки за модерен изглед! Совпаѓање со измиени фармерки, лесно се совпаѓа со секојдневната облека, што ве прави пошармантни во секојдневното вежбање, многу е лесно да настинете после вежбање. Носењето ќе ви даде топлина. Плус уникатниот дизајн на облеката ве прави попривлечна Нега На Облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење. Добро се протега и материјалот добро се мие без минимално намалување.