NA Чаша Четка, Шише Четка, Долга Рачка Сунѓер Четка, Чистење Четка Жолта
  • Неодамнешно

NA Чаша Четка, Шише Четка, Долга Рачка Сунѓер Четка, Чистење Четка Жолта

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Витката глава на четката за сунѓер лесно може да ги исчисти фините контејнери за уста, како што се фини пехари за уста, стаклени шишиња итн Конвексниот дизајн на врвот на главата на четката е поблиску до жлебот на тесното грло, така што нема мртов агол за време на чистењето. Рачката има заоблени агли и удобно држење. Продолжениот дизајн го прави чистењето подлабоко. Дизајнот на висечката дупка на рачката на четката е погоден за складирање на закачување на ѕид и заштедува простор.