ZYHDP 5pcs Жолта Нога Воздушна Пумпа, 4.5 Инчен Пластични Спортски Надувување Пумпа, Фестивали Балон Јога Топката Надувување
  • Неодамнешно

ZYHDP 5pcs Жолта Нога Воздушна Пумпа, 4.5 Инчен Пластични Спортски Надувување Пумпа, Фестивали Балон Јога Топката

DEN 803.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4,5 инчи со дополнителни млазници погодни за перници и влошки на надувување, клинови, сливови серија Долго меко црево со конектор, погодно за употреба, пумпа за брановидни цевки со нога. Издржлива и лесна пластика, овозможува лесно надувување. (може да мириса малку кога е ново пред употреба. Одлично за надувување перници и перници на надувување, балони, вежба јога топка итн. Професионално производство, фина изработка, цврст и долг работен век. 4,5 инчи со дополнителни млазници погодни за перници и влошки на надувување, клинови, сливови серија. Долго меко црево со конектор, погодно за употреба, пумпа за брановидни цевки со нога. Издржлива и лесна пластика, овозможува лесно надувување. (може да мириса малку кога е ново пред употреба. Одлично за надувување перници и перници на надувување, балони, вежба јога топка итн. Професионално производство, фина изработка, цврст и долг работен век. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Материјал За Пумпа За Стапала : Пластична Боја : Жолта Количина : 5 парчиња спецификација : Л 4,5 Инчи Тежина : Прибл. 418гпакување Листа : 5 х Нога пумпа.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Foot Pump
Material:
Plastic
Color:
Yellow
Quantity:
5PCS
Specification:
L 4.5 Inch
Weight:
Approx. 418g
Package List:
5 x Foot Pump