ЗЈХИХ Тивок Хидрауличен Степер Тело Слабеење Нозе Обликување Дома Фитнес Степер Мажи Теретана Вежбање Степери
  • Неодамнешно

ЗЈХИХ Тивок Хидрауличен Степер Тело Слабеење Нозе Обликување Дома Фитнес Степер Мажи Теретана Вежбање Степери

DEN 632.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бендови За Отпор : Да Тип : Хидрауматски. Функција : Сеопфатна Фитнес Вежба. Мини Степер Фитнес Скалила Степер Пренослив Пресврт Скалило Степер Прилагодлив Отпор, Фитнес Вежба Машина. Бендови За Отпор : Да. Тип : Хидрауматски. Функција : Сеопфатна Фитнес Вежба. Мини Степер Фитнес Скалила Степер Пренослив Пресврт Скалило Степер Прилагодлив Отпор, Фитнес Вежба Машина. Функција на производот : фитнес, слабеење, обликувањеприменливи луѓе : слаби луѓе/фитнес луѓе опструкција : Хидрауматски Опсег на примена : Домашна употреба, теретана, канцелариска тежина капацитет : 100 килограми : 6,5 Кг.