Зигверт Америка &засилувач; Њу Џерси Близнак Биро Знаме, Сад Њу Џерси Маса Знамиња, 8 х 5 Инчи Американски &засилувач; Њу Џерси Делукс Биро Знаме Сет-Минијатурни САД &з
  • Неодамнешно

Зигверт Америка &засилувач; Њу Џерси Близнак Биро Знаме, Сад Њу Џерси Маса Знамиња, 8 х 5 Инчи Американски &засилувач;

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификации : знаме мери 8,2" х 5,5" (Wx L), Висина На Столбот : 11,8 Инчи, Дијаметар На Основата : 2,3 Инчи Пакетот вклучува : 2 Дупки пластични знаме штанд, 1 х Американски знамиња, 1 х Њу џерси знаме. Двострано печатење : за разлика од обичните државни знамиња Во Њу Џерси печатени Само од едната страна, сите наши банери се испечатени од двете страни. Трошоците за производство се зголемуваат, но на клиентите им дава подобар изглед и чувство. Материјал за надградба : материјалот на нашето државно знаме НА САД е надграден, тој е подебел и повеќе текстура. Ние направивме споредба во видеото на производот. Доаѓа Со Пластична основа за да го задржите вашето Знаме Во Њу Џерси постојано да стои на вашето биро. Мини Американски Знамиња Од Њу Џерси : совршено е за украсување на вашата куќа, канцеларија и конференциски сали. Можете да менувате различни знамиња на штандот. Совршен за прикажување на вашата земја, држава, омилен спортски тим или лично знаме на вашата работна маса или полица. Идеален избор за подароци или лична употреба, тој е лесен, но сепак неверојатно стабилен, со елегантна тркалезна обликувана пластична основа, овој комплет американско знаме Во Њу Џерси во Стилот На Близнаци сигурно ќе ве воодушеви!. Спецификации : знаме мери 8,2" х 5,5" (Wx L), Висина На Столбот : 11,8 Инчи, Дијаметар На Основата : 2,3 Инчи. Пакетот вклучува : 2 Дупки пластични знаме штанд, 1 х Американски знамиња, 1 х Њу џерси знаме. Двострано печатење : за разлика од обичните државни знамиња Во Њу Џерси печатени Само од едната страна, сите наши банери се испечатени од двете страни. Трошоците за производство се зголемуваат, но на клиентите им дава подобар изглед и чувство. Материјал за надградба : материјалот на нашето државно знаме НА САД е надграден, тој е подебел и повеќе текстура. Ние направивме споредба во видеото на производот. Доаѓа Со Пластична основа за да го задржите вашето Знаме Во Њу Џерси постојано да стои на вашето биро. Мини Американски Знамиња Од Њу Џерси : совршено е за украсување на вашата куќа, канцеларија и конференциски сали. Можете да менувате различни знамиња на штандот. Совршен за прикажување на вашата земја, држава, омилен спортски тим или лично знаме на вашата работна маса или полица.