Телефоните на ушите на ушите на МЛБ Сан Франциско гиганти
  • Неодамнешно

Телефоните на ушите на ушите на МЛБ Сан Франциско гиганти

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Современ дизајн и висококвалитетен аудио звук 3,5мм стерео мини приклучок за широка компатибилност. Енергетска starвезда овластена. Ушите во ушите со тимот лого 3 D печатен дизајн. Специјално дизајниран да ги задоволи потребите на fansубителите на спортот. Современ дизајн и висококвалитетен аудио звук. 3,5мм стерео мини приклучок за широка компатибилност. Енергетска starвезда овластена. Ушите во ушите со тимот лого 3 D печатен дизајн. Специјално дизајниран да ги задоволи потребите на fansубителите на спортот. Овие слушалки од IHIP обезбедуваат аудио-квалитет и одлична изолација на бучава во мал и лесен дизајн. Слушалките користат посветени возачи на Воофер и твитер со вложен кросовер за да испорачаат прецизен висок, природен среден опсег и целосен бас со огромна јасност и детали. 3,5мм стерео мини приклучок за широка компатибилност. Службениците се вклопуваат во уво за удобно, стабилно вклопување.