Baomain Болт Осигурувач ANL-B 200A 200Amp За Автомобилски Возила Аудио Систем Лист Златен Тон RoHS 10 Пакет
  • Неодамнешно

Baomain Болт Осигурувач ANL-B 200A 200Amp За Автомобилски Возила Аудио Систем Лист Златен Тон RoHS 10 Пакет

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Златен тон позлатен метален лим изградба Работа за инвертори и автомобил аудио и други апликации со висока струја. 200амп Anl Осигурувач. Содржина на пакетот : 10 ПАРЧИЊА. Осигурувачот на завртката се користи за заштита на вашиот контролер, жица и батерија од прекумерна струја. Лесно е да се инсталира на држачот за осигурувачи.