Кисангел Канцеларија Декор 4 парчиња Велигден Јајце Перница Случај Велигден Перница Покритие Перница Декоративни Фрли Перница Опфаќа Украс Украс Источна Партија
  • Неодамнешно

Кисангел Канцеларија Декор 4 парчиња Велигден Јајце Перница Случај Велигден Перница Покритие Перница Декоративни

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен за украсување на вашата соба во антички и гроздобер стил Моделот на велигденско јајце е полн со поволна и празнична атмосфера. Невидлив патент, лесни за вметнување влошки за перници, совршено се интегрираат со перницата. Исто така, совршен подарок за членовите на вашето семејство и пријателите. Погоден за дневна соба, спална соба, софа, кауч, автомобил, седиште итн. Опис високо избраниот материјал, куќиштето за перници е совршено за украсување на вашиот дом на едноставен и природен начин. Со печатење на велигденска тема, тоа навистина може да додаде забавна и празнична атмосфера за велигденската забава. Идеален е за Велигден, Нова година, празничен настан, клуб, софа, кафуле, библиотека, продавница за книги итн. Карактеристики-Боја : Шарени.- Материјал : памук и лен, лен.- Големина : Околу 45. Пакет, Вклучувајќи 4 х навлаки за перници.