бетсирандо Женски Обичен Ролна Ракав Хенли V-Вратот Блуза Блузи Лабава Вклопуваат Карирани Плисирани Туника Кошула
  • Неодамнешно

бетсирандо Женски Обичен Ролна Ракав Хенли V-Вратот Блуза Блузи Лабава Вклопуваат Карирани Плисирани Туника

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 65% Полиестер, 30% Памук, 5% Спандекс. Затворање на патент. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Супер удобно и Меко, погодно за кожата, како убаво свилено чувство нежно против вашата кожа; Удобно за носење дома или надвор, пријатно секојдневно носење. СТИЛ 5/6/7 : достапни Се Три различни стилови затворање,достапни се повеќе бои затворање. ВНИМАНИЕ : ве Молиме разберете ја ознаката за големина во овој врв Е ГОЛЕМИНАТА НА САД.Обично, големината НА САД Е ЕДНА големина ПОГОЛЕМА од азиската големина.Големина Референца : М=САД 10-12(Биста : 38"), Л=САД 14 (Биста : 40"), XL=САД 16(Биста : 42"), XXL=САД 18(Биста : 44"). Ве молиме земете ги вашите мерења и консултирајте се со нашата табела со големини за описите на производите за да изберете која големина најдобро ќе ви одговара пред да нарачате. 1) Дуксер со слатки врвки за влечење, тенок фит и удобен мек. Дизајнот На Џебот Го Прави Погодно Да Донесе Нешто. 2) гроздобер кариран со цврст дизајн на блокови во боја има силно чувство за мода. 3) Цврстиот и кариран блок во боја го прави совршен за жените да го носат овој врв со фармерки, слаби панталони или хеланки. Дизајнот На Џебот Го Прави Погодно Да Донесе Нешто. Гроздобер кариран со цврст дизајн на блокови во боја има силно чувство за мода. Цврстиот и кариран блок во боја го прави совршен за жените да го носат овој врв со фармерки, слаби панталони или хеланки. Повод : Погоден За работа или секојдневна употреба, лесен за комбинирање со различни основи. Нега на облека : рачно/машинско перење, НЕ избелувајте. совршено со панталони, хеланки,здолништа,шорцеви и удари со потпетици,палто,сандала и др,Уникатен стил, ве прават убави, секси. Валани ракави со копче за префрлување помеѓу долги и кратки ракави. Справувањето со температурата варира. V деколте за да покаже вратот сличен на лебед, и доволно длабоко за мајка хранење бебе.