Дин И Тајлер Месинг Линија Куче Јака-Цврст Месинг Хардвер - Црна Големина 16 х 1 1/2 Ширина. Одговара На Големината На Вратот 14 Инчи до 18 Инчи.
  • Неодамнешно

Дин И Тајлер Месинг Линија Куче Јака-Цврст Месинг Хардвер - Црна Големина 16 х 1 1/2 Ширина. Одговара

DEN 1919.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кожа со полно зрно Должина : 16 - до 40-инчи. Ширина : 1,1 инчи. Бои : Црна, Кафеава , Тен, Розова, Бела. Месинг плочи со гравирани рабови. Никел тока и Д-прстен. Кожа со полно зрно. Должина : 16 - до 40-инчи. Ширина : 1,1 инчи. Бои : Црна, Кафеава , Тен, Розова, Бела. Месинг плочи со гравирани рабови. Никел тока и Д-прстен. Нашата рачно изработена кожна јака со полно зрно украсена со ред вертикални месинг плочи со гравирани рабови ќе изгледа зачудувачки за вашето куче.