1-Комора Сапун Диспензери Ѕид Монтирање, 400мл Бања Туш Пумпа Диспензерот, Притиснете Рачно Лосион Туш Сапун Диспензерот Користи За Дома, Бања, Кујна, Хотели, Рестора?
  • Неодамнешно

1-Комора Сапун Диспензери Ѕид Монтирање, 400мл Бања Туш Пумпа Диспензерот, Притиснете Рачно Лосион Туш

DEN 271.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Fériendly material® : дебел еколошки abs пластика, цврст и издржлив Отпорен на топлина, не е лесен за деформација, нема бактерии, антисептик, здрави и хигиенски.(fz совети : метод за инсталација без Нокти погледнете го видеото на почетната страница). Е-пошта : Користете посебна излезна течна млазница за да избегнете истекување и отпад. Специјално дизајнираната функција за притискање на палецот е лесна за издавање, а течноста е рамномерно испразнета. Капацитетот на секоја комора е 400 МЛ (13,5 Мл). Е-пошта : 2 ѕидни диспензери за сапун, дизајн на двоен диспензер за течност, едното шише може да држи гел за туширање, другото шише може да држи шампон, ако е блокирано, нема да има течност. Лесно е да се кондензира течноста во затка во зима. Се препорачува да го исчистите по одреден период на употреба за да ја исцедите течноста. Е лесен за инсталирање и употреба : 2 методи за инсталација, Може да се фиксира на агол или хоризонтален ѕид и да се обезбедат сите уреди за фиксирање.Може Да Навртува монтажа ѕид или лепак без нокти за лепење. Посебен диспензер за сапун може да се подигне од ѕидот за лесно чистење. Е-пошта : Погоден За бањи, хотели, гимназии, клубови, домови итн., транспарентно и видливо шише, кое може да се наполни навреме, удобен и брз, врвен безбедносен дизајн на клучалката, лесен за замена, погоден за јавни места, безбеден и издржлив. Метод 1 : Користете завртки за ноктите на ѕидот. Метод 2 : налепница за ѕид за вшмукување чаша без Нокти. Пакетот со производи ги содржи сите завртки за додатоци за инсталација. Инсталирајте брзо и лесно!!!. Елиминирајте го нередот од шишиња за туширање. Метод 2 : Што Одговара на дупката зад панелот за диспензерот за сапун, користете лепило што не означува со капаче за завртки за инсталација (не заборавајте да не користите двострана лента од 3 метри за директно да ја залепите).

Material:
New thick ABS material Capacity