Сакаме Фудбалска Игра Диносаурус Торба За Пелени Ранец Торби За Менување Пелени За Бебиња Мултифункционална Торба За Патување Со Голем Капацитет
  • Неодамнешно

Сакаме Фудбалска Игра Диносаурус Торба За Пелени Ранец Торби За Менување Пелени За Бебиња Мултифункционална

DEN 222.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голем Капацитет-торбата за менување се одликува со добро организирана структура и секакви корисни џебови Главниот оддел за чување облека, шишиња, пелени, играчки, млеко во прав и така натаму; страничните џебови за марамчиња за бебиња, чадор, шишиња или други работи. (Големина : 10, 6х7, 8х14ин). Погодност и Внимателно-Дополнителното широко отворање го прави овој ранец за пелени лесен за наоѓање на најважните работи во нотка, и двојни патенти за лесен пристап и затворање дури и со една рака. Премиум Материјал - нашата торба за менување изработена од ткаенина отпорна на кинење, цврст патент и шевови ја прават торбата за пелени издржлива. Лесен за Чистење-ранец за пелени Што Може Да се Перат Во Машина, избришете го истуреното млеко на кесите со пелена со влажна крпа во секојдневниот живот. Едноставен и Функционален-овој ранец за пелени може да се користи како ранец или чанта. Елегантен е и погоден за многу прилики како шопинг, ресторан, патување итн. Инаку, практичниот и функционален дизајн го прави овој ранец со торба за пелени идеален подарок за туширање за бебиња!. Висококвалитетен Материјал Овие Кеси За пелени се изработени од издржлива Ткаенина Од Ткаенина, затворање со два патенти, лесни за бришење. Голем Капацитет еден главен џеб со четири џеб за складирање, двостран џеб за шишиња, еден преден џеб за патент за мали предмети. Костум За Мама И Тато Нехомер торба дизајнирана како стил, разноврсност и погодност. Модерен ранец што може да го носат и мајки и татковци. Совршен подарок за туш за бебиња за специјална нова Мајка! Пакетот Вклучува 1 x Торба За пелени.