Четка За Тоалет И Четка За Тоалет Монтирана На Ѕид Без Удари Без Ѕидови Четка За Тоалет За Домаќинство Сеопфатна Четка За Чистење Главата Отстранлива Длабоко Чисте
  • Неодамнешно

Четка За Тоалет И Четка За Тоалет Монтирана На Ѕид Без Удари Без Ѕидови Четка За Тоалет За Домаќинство

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? Влакната се направени од материјали со силна цврстина, без оштетување на тоалетот Главата на четката не се пени и може да ја одржува способноста за чистење долго време. Дизајн на глава со тркалезна четка, 360 степени исчистете ги сите видови тешко достапни делови, како што се под работ, внатре во цевката, за да се осигурате дека бањата е чиста. ? Вградена во издлабена база за дишење може да фати вишок, отворите за вентилација во садот за капење овозможуваат брзо испарување и не се акумулира одоздола, брзо сушење и поефикасно одржување на санитарните услови. ?Четката за тоалет е и лесна за чистење по употреба. ?Производот не треба да се удира, има налепница за вшмукување чаша на производот, а вшмукувачката чаша може да ротира за 360 степени. ?Основата е изработена од цврста, која нема да се притисне и деформира и скрши. Создадете ја таа елегантна модерна бања што отсекогаш сте ја правеле wanted.Name : Тоалет Четкаматеријал : Употреба : декорација, подарок, домаќинстводимензии : должина 11,9, ширина 9,2, висина 41 (см); должина 4,6, ширина 3,6, висина 16,1 (инчи)Тежина : 500прост : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите. Поради рачно мерење, ќе има грешка од околу 0-3 см, ве молиме под2. Нема други предмети освен производот во фотографијата на производот 3. Ве молиме имајте предвид дека поради различни монитори, може да има мали разлики во бојата, ве молиме под. Горенаведените податоци се само за повикување. Големината се мери рачно. Секоја променлива може да биде различна. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. Добредојдовте на вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.