Antiиз Анти-Топката Стрелач Очила Со Вистински Инкрустирани Топки
  • Неодамнешно

Antiиз Анти-Топката Стрелач Очила Со Вистински Инкрустирани Топки

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете оригинални додатоци за да им служите на вашите гости Ова е она што го нудиме со овие 2 необични очила со вистински топчиња инкрустирани на ѕидот. Овие контејнери ќе донесат оригинален допир во вашата кујна. * Материјал : Стакло * Димензии : 4,8 х 6,3 см * Капацитет : 100 мл * Функции само за Миење Раце : Содржина На Пакетот Очила : 2 чаши со вистински инкрустирани топчиња. Изберете оригинални додатоци за да им служите на вашите гости. Ова е она што го нудиме со овие 2 необични очила со вистински топчиња инкрустирани на ѕидот. Овие контејнери ќе донесат оригинален допир во вашата кујна. * Материјал : Стакло * Димензии : 4,8 х 6,3 см * Капацитет : 100 мл * Функции само за Миење Раце : Содржина На Пакетот Очила : 2 чаши со вистински инкрустирани топчиња. Изберете оригинални додатоци за да им служите на вашите гости. Ова е она што го нудиме со овие 2 необични очила со вистински топчиња инкрустирани на ѕидот. Овие контејнери ќе додадат оригинален допир во вашата кујна. - *Материјал : Стакло * Димензии : 4,8 х 6,3 см * Капацитет : 100 мл * Функции за Миење Раце : Содржина На Очила : 2 чаши со вистински инкрустирани топчиња.