Нов AMD/ATI Firemv 2260 Графичка Картичка 256MB DDR2 SDRAM PCI Експрес X16 Зелена Усогласеност
  • Неодамнешно

Нов AMD/ATI Firemv 2260 Графичка Картичка 256MB DDR2 SDRAM PCI Експрес X16 Зелена Усогласеност

DEN 895.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа картичка е за SFF компјутер, ако ви треба целосна заграда за компјутер со нормална големина, пребарувајте СО клучен збор B00 PLZYN70 Fire MV 2260 со половина големина заградата, одговара SFF компјутер само. Два Излези За Прикажување. Компатибилен Со Виндоус 7, виста И ХП. Максимална Резолуција : 2560 х 1600(со директна врска ДП до ДП). Оваа картичка е за SFF компјутер, ако ви треба целосна заграда за компјутер со нормална големина, пребарувајте СО клучен збор B00 PLZYN70. Fire MV 2260 со половина големина заградата, одговара SFF компјутер само. Два Излези За Прикажување. Компатибилен Со Виндоус 7, виста И ХП. Максимална Резолуција : 2560 х 1600(со директна врска ДП до ДП). Картичките За забрзување НА 2д работната станица Fire MV firemv СЕ дизајнирани исклучиво за финансиските и корпоративните пазари. Нудејќи картички со двојни и четири монитори врз основа на архитектурата На АВТОБУСОТ PCI Express, производите Fire MV обезбедуваат компатибилност на системот и заштита на инвестициите.