Грајнер Био-Еден 782097 Црн Полистирен ФЛУОТРАК 600 Хибаза Микроплат, Високо Врзување, Рамно Дно, 1536 Добро
  • Неодамнешно

Грајнер Био-Еден 782097 Црн Полистирен ФЛУОТРАК 600 Хибаза Микроплат, Високо Врзување, Рамно Дно, 1536 Добро

DEN 344.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Микроплоча 782097 Микроплоча. Грајнер Био-Еден 782097 Црн Полистирен ФЛУОТРАК 600 Хибаза Микроплат, Високо Врзување, Рамно Дно, 1536 Добро (Пакет од 60). Земја на потекло : Германија. 782097 Микроплоча. Грајнер Био-Еден 782097 Црн Полистирен ФЛУОТРАК 600 Хибаза Микроплат, Високо Врзување, Рамно Дно, 1536 Добро (Пакет од 60). Земја на потекло : Германија. Плочите се произведени од девствена полистиренска смола и се дизајнирани да бидат компатибилни со опрема за ракување со микроплочи и роботика. Геометријата на бунарот со квадратен круг е дизајнирана да го минимизира фитилот и да го намали формирањето на воздушни меури, истовремено зголемувајќи го капацитетот на волуменот и површината. Сите плочи се без рназа, дназа и човечка днк и не се пирогени. Сите плочи имаат отпечаток што одговара На Стандардот ANSI/SBS 1-2004. Флуотрак форматните плочи се идеални за флуоресцентни анализи.