Ступел Индустри Сц Типографија Прст Покажувајќи Десно Минимална Бања, Дизајнирана со Букви И Обложена Сива Врамена Ѕидна Уметност, 11 х 14, Црна
  • Неодамнешно

Ступел Индустри Сц Типографија Прст Покажувајќи Десно Минимална Бања, Дизајнирана со Букви И Обложена Сива Врамена Ѕидна

DEN 444.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензии : 11 х 1 Гордо Произведено во САД. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн Со Букви и Наредени. Димензии : 11 х 1. Гордо Произведено во САД. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн Со Букви и Наредени. Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Giclee". Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платнени производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со сива рамка од дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Ступел Индустрии обезбедува квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на ступел се движат од платнена ѕидна уметност, дрвена ѕидна уметност и врамена гикле уметност во различни теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка ѕидна уметност и домашен декор се изработени со најголемо внимание и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти Во Џонстон, РИ.