1/2 х 1-1/2 Завртки За Плуг Одделение 5, Глава На Клип, Цинк Обложена Челична Груба Нишка, 1/2-13 х 1-1/2
  • Неодамнешно

1/2 х 1-1/2 Завртки За Плуг Одделение 5, Глава На Клип, Цинк Обложена Челична Груба Нишка, 1/2-13 х 1-1/2

DEN 596.16

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дијаметар-Теми По Инч : 1/2-13 Должина : 1-1/2 инчи. Одделение 5 завртки за апликации со умерен стрес. Посилни Од завртките од 2 Степен, но не толку силни како завртките од 8 Степен. Дијаметар-Теми По Инч : 1/2-13. Должина : 1-1/2 инчи. Одделение 5 завртки за апликации со умерен стрес. Посилни Од завртките од 2 Степен, но не толку силни како завртките од 8 Степен. Завртките за плуг се специјализиран тип на прицврстувач. Овие се слични на завртките за превоз, но главата на завртката за плуг е конкавна или рамна. Долната страна на главата се стеснува надолу во форма на конус кој е дизајниран да се вклопи во вдлабнатина.