Брилијантни Мириси - Атлантис Бегство / Дестинација Серија | Бергамот, Свеж Воздух, Бела Праска - Мирисна Масло-500мл
  • Неодамнешно

Брилијантни Мириси - Атлантис Бегство / Дестинација Серија | Бергамот, Свеж Воздух, Бела Праска - Мирисна Масло-500мл

DEN 1297.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% ПРИРОДНО : ова значи дека сите мириси што се користат во брилијантни мириси производи се добиени од природни извори и не содржат никакви синтетички или вештачки мириси ДОЛГОТРАЈНИ : Брилијантни мириси мирисните масла се дизајнирани да обезбедат долготраен мирис кој може да трае до 30 дена без потреба од полнење. ПРОИЗВЕДЕНО во САД : сите брилијантни производи за Мириси се направени во САД. Ифра и РИФМ во согласност : ИФРА и РИФМ се меѓународни регулаторни тела кои поставуваат безбедносни стандарди за индустријата за мириси. БЕЗБЕДНО ЗА УПОТРЕБА : Брилијантни Мириси маслата за мирис се хипоалергични и ги исполнуваат највисоките безбедносни стандарди во индустријата. Тие се еколошки и безбедни за деца и домашни миленици. НЕМА ПОТРЕБА ОД ВОДА : Брилијантните мириси не бараат мешање или вода, што ги прави лесни за употреба и удобни. Бегството на атлантида има врвна нота на бергамот, свеж воздух и бела праска, создавајќи освежувачки и заживувачки почеток на мирисот. Средните ноти на здравец, нероли цвет и орхидеја додаваат цветна и ароматична димензија на аромата, создавајќи совршена рамнотежа. Во основата на овој луксузен мирис е топла и сензуална мешавина од јасмин, мошус и сандалово дрво, обезбедувајќи длабока и софистицирана завршница на мирисот. Нашата Дестинација Серија е збирка на уникатни и софистицирани мириси инспирирани од најпознатите иконски дестинации во светот, А Бегството На Атлантида не е исклучок. Овој мирис е совршен за создавање атмосфера на релаксација и спокојство во вашиот дом, помагајќи ви да ја прифатите магијата на тропскиот рај.