Kfjbx Рачен Компас За Пешачење На Отворено Кампување Нуркање Високопрецизен Професионален Компас За Нуркање На Зглобот
  • Неодамнешно

Kfjbx Рачен Компас За Пешачење На Отворено Кампување Нуркање Високопрецизен Професионален Компас За

DEN 2501.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржлив и лесен за носење Дневен водоотпорен, сјај во мракот. Многу практична алатка за качување по карпи, пешачење и други активности на отворено. Мултифункционален часовник и компас ќе ве водат во вистинската насока и ќе ве спречат да се изгубите. Суштинска алатка за секојдневниот живот. Издржлив и лесен за носење дневно водоотпорен, сјај во темнинамногу практична алатка за качување по карпи, пешачење и други активности на отворено мултифункционалниот часовник и компас ќе ве водат во вистинската насока и ќе ве спречат да се изгубите основна алатка за секојдневниот живот : 250мм * 25ммклучуваат : 1* компас, нема други ставки за прикажување забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 1-3 см поради мерењебидејќи различни компјутери прикажуваат различни бои, вистинската ставка може да биде малку поинаква по боја од сликата погорепрофесионален теренски компас за читање мапи.