Томи Хилфигер Машки Лесен Ултра Мансарда Ватиран Пуфер Елек
  • Неодамнешно

Томи Хилфигер Машки Лесен Ултра Мансарда Ватиран Пуфер Елек

DEN 806.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Најлон Затворање на патент. Машинско Перење. Ватиран најлон ултра мансарда исполнет пуфер елек. Томи хилфигер знаме логото извезени на левата градите. Затворање на централниот преден патент. Контрастно лепење на патент и лого на хилфигер отпечатено на задниот дел од јаката на држачот. Два долни џебови за заварување со затворање на патент. Најлон ватиран лесен пуфер елек со лого на хилфигер отпечатено на задниот дел од јаката на штандот.