Универзумот Галакси Плоштад Кадифен Фрли Перница Случај Мека Перница Покрива Без Перница Вметнете
  • Неодамнешно

Универзумот Галакси Плоштад Кадифен Фрли Перница Случај Мека Перница Покрива Без Перница Вметнете

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Краток Кадифен Произведено во САД Или Увезено. €Големина}нашиот капак за перници е достапен во 7 големини, 12" × 12", 16" × 16",18" × 18",20" × 20",22" × 22",24" × 24",26" × 26". Забелешка : Нема вметнување перница. ●Материјал}овој капак на перницата е изработен од висококвалитетен краток кадифен. Капакот на перницата е мек и удобен, со свилен допир. €Дизајн}нашите кутии за перници за фрлање квадрат доаѓаат со вистинска големина за ваша секојдневна употреба и замена, покрај тоа што невидливиот патент е погоден за употреба,тие нема да влијаат на убавината на нашите футроли за перници за фрлање, и тие се дизајнирани со смешни дезени. €Одличен Подарок} Оваа бушава покривка за перница за кревет ќе ви даде најудобно чувство кога се одмарате, спиете или лежите во кревет, на каучот. Тоа е совршен подарок за Роденден, Ден На Мајката, Ден На Таткото, Ден На Вљубените, Божиќ, Новогодишен Ден итн. ①Совети за да се олесни вметнувањето на влошката за перница, се препорачува да се измери големината на перницата и оригиналната кутија за перници пред да се купи.Овој квадратен капак за перници е погоден за дневна соба, работна соба, спална соба, дневен стол, софа, автомобил итн. Плоштад Кадифен Фрли Перница Случај Мека Перница Покрива Без Перница Вметнете За Троседот,Каучот,Спалната Соба, Автомобил.