Голема V-Маица V Писмо Печати Маица Маица За Мажи И Жени Памук Краток Ракав Кошула
  • Неодамнешно

Голема V-Маица V Писмо Печати Маица Маица За Мажи И Жени Памук Краток Ракав Кошула

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Стил : Маица во хип-хоп стил. Ако сакате рапери или рап музика, нема да зажалите. Се препорачува за хип-хоп, паркур, спорт, слободно време, запознавање и забави. Печатење : ние ги користиме најдобрите методи за печатење за да се осигураме дека печатеното печатење е издржливо како Маицата. Висококвалитетен текстил : Нашата Маица е изработена од висококвалитетен памук, кој е идеална состојка за совршено вклопување. Идеален подарок : за вашето семејство или пријатели На Божиќ, родендени, свадби, Денот на Вљубените и други прослави. Упатства за нега : машина за перење Во ладна вода, најдобро е да го измиете горниот дел одвнатре, избегнувајте триење директно на печатениот дел. Исушете на ниска температура, не избелувајте и не сушете чисти.Материјал : 100% памук.мека, дише, удобна, лесна, фитил од влага, уникатна шема за печатење, без избледување или пукање. Дизајн : 3д техничко печатење, без избледување. Оваа 3д кошула е погодна за жени, мажи, тинејџери, млади, постари и многу повеќе. Прилика : Кул 3д графички кошули за тинејџери, одлични за секојдневни, спортски, надворешни, патувања, забави, секојдневно носење или само релаксирање итн. Спарете со фармерки и панталони. Поради рачно мерење, дозволете мала разлика од 1-3см. Забележете дека малата хроматска аберација е прифатлива поради светлината и екранот. Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако сакате лабаво вклопување, додадете големина или две. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.