Мејсон Тегла Вазна, Розова И Сива Стакло, 9 за одржување на цветни аранжмани0,
  • Неодамнешно

Мејсон Тегла Вазна, Розова И Сива Стакло, 9 за одржување на цветни аранжмани0,

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е вазна која е стаклена Ѕидарска тегла обоена во розова боја на долната половина и сива на горната половина Стаклото е непроѕирно, не е јасно. Сите мерни ознаки на ѕидарска тегла се во стаклото. Зборот "Градина" се појавува на едната страна. Се појавува и "ST 1946". Отворот е со дијаметар од 3". и е совршен за држење десетина цвеќиња.