Безбедносна Тастатура За Контрола На Пристап До Врата, Брави На Хотели, Пристап До Училишен Кампус, Идентификација, Самостојна Тастатура, Поддршка На 2000 Корисници,
  • Неодамнешно

Безбедносна Тастатура За Контрола На Пристап До Врата, Брави На Хотели, Пристап До Училишен Кампус, Идентификација,

DEN 1200.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€ Повеќе корисници, Повеќе Начини На Пристап - - - Поддржува до 2000 кориснички капацитет, 3-6 цифрена лозинка или опција За Картичка + лозинка Вклучува 3 ПАРЧИЊА клучни фоби ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА. може да ја користи тастатурата за контрола на пристап за додавање и бришење корисничка картичка или лозинка, да обезбеди поголема погодност за семејството или доверливите колеги. ● Поставувања, Лесни За Употреба - - - тастатурата за контрола на пристап е мултифункционален самостоен контролер за пристап со една врата, поддржува 26 влез или излез, може да биде како самостоен читач или тастатура, целосно програмирање од тастатурата, може да ја придвижи електричната брава, да поддржува отворач на гаража/порта, отворач за замав/лизгачка порта. ① Цврста Цврста Должност и Доказ За Вандал - силна легура галванизирана антивандалска кутија, плочката е целосно капсулирана во епоксидна да биде , ИП68 водоотпорна, погодна е за монтирање или внатрешно или надворешно во сурови средини. ● Режими на индикација на светлина, Функција На Задно Осветлување - Зелената, Жолтата, црвената светлина прикажуваат различен работен статус и вграден потсетник за сирена. Кога ќе дигитален панел, сино осветлување карактеристики клучеви, можете да најдете и внесете броеви лозинка дури и во темни локации или ноќ. € Висока Безбедност И Широко Користени - - - Без употреба на некои компјутери средно, лозинка нема да бидат украдени. Погоден за стан, канцеларија, контрола на пристап, област надвор од границата, брави на хотели, пристап до училишен кампус, идентификација, влез на паркинг итн. Одбијте влез на неовластен персонал, заштита на имотот. Тоа е жична тастатура за контрола на пристап. € Повеќе корисници, Повеќе Начини На Пристап - - - Поддржува до 2000 кориснички капацитет, 3-6 цифрена лозинка или опција За Картичка + лозинка. Вклучува 3 ПАРЧИЊА клучни фоби ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА. може да ја користи тастатурата за контрола на пристап за додавање и бришење корисничка картичка или лозинка, да обезбеди поголема погодност за семејството или доверливите колеги. ● Поставувања, Лесни За Употреба - - - тастатурата за контрола на пристап е мултифункционален самостоен контролер за пристап со една врата, поддржува 26 влез или излез, може да биде како самостоен читач или тастатура, целосно програмирање од тастатурата, може да ја придвижи електричната брава, да поддржува отворач на гаража/порта, отворач за замав/лизгачка порта.