ТЕ ПОВРЗУВАЊЕ ЗАСИЛУВАЧ Конектори 0.250 Брзо Поврзување Машки-Притиснете-Одговара Конектор Не-Изолирани
  • Неодамнешно

ТЕ ПОВРЗУВАЊЕ ЗАСИЛУВАЧ Конектори 0.250 Брзо Поврзување Машки-Притиснете-Одговара Конектор Не-Изолирани

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Категорија : - Конектори, Интерконекции, Терминали - Брзо Поврзување, Конектори За Брзо Исклучување Мфр : - ТЕ ПОВРЗУВАЊЕ ЗАСИЛУВАЧ Конектори. Пакет : - Масовно. Дел Статус : - Активни. Терминал Тип : - Стандард.35 мм) Брзо Поврзување Машки - Притиснете-Вклопи Конектор Неизолирани Спецификација Категорија : -Конектори, Интерконекции, Терминали - Брзо Се Поврзува, Брзо Исклучување Конектори Мфр : - Те ПОВРЗУВАЊЕ ЗАСИЛУВАЧ Конектори Пакет : - Масовно Дел Статус : - Активен Терминал Тип : - Стандарден Пол : - Машки Јазиче Ширина : - 0.35 мм) Табот дебелина : - 0,032" (0,81 Мм) Должина На Јазичето : - - Должина - Севкупно : - - Завршување : - Притиснете - Мерач На Жица За Вклопување : - - Изолација : - Неизолиран Тип На Монтирање : - Преку Карактеристики На Дупката : - - Боја : - - Контакт Материјал : - Фосфорна Бронзена Контактна Завршница : - Дијаметар На Лимена Изолација : - - Број На Основен Производ : - 167892 1 : - $2.38120 100 : - $2.26780 250 : - $1.98432 500 : - $1.92760 1,000 : - $1.64414 2,500 : - $1.