Лондон крт очила | Очила за читање на мозоци | Половина месечини | Кул читатели | Menенски женски унисекс | Целосни рабни очила
  • Неодамнешно

Лондон крт очила | Очила за читање на мозоци | Половина месечини | Кул читатели | Menенски женски унисекс | Целосни

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рамка за поликарбонат Не поларизирани. Ширина на леќи : 55 милиметри. Висина на леќи : 22 милиметри. Мост : 12 милиметри. АРМ : 147 милиметри. Кул задебелени очила за половина месечина се совршени за погледот над врвот, особено добро за работа со компјутер. Одличен квалитет, одлична вредност, издржлива и удобна дизајнирана во Велика Британија. Поликарбонат рамка, акрилни леќи, испрскани шарки, кул кутија за подароци. BLPF 0% UV360 - UV380 Оптички сили на леќи + 1 1,5 2 2,5 3. Големина на леќи 22 x 55 mm мост јаз со големина 12 mm храм големина 147 mm. Кул задебелени очила за половина месечина се совршени за погледот над врвот, особено добро за работа со компјутер. Одличен квалитет, одлична вредност, издржлива и удобна дизајнирана во Велика Британија. Поликарбонат рамка, акрилни леќи, испрскани шарки, кул кутија за подароци. BLPF 0% UV360 - UV380 Оптички сили на леќи + 1 1,5 2 2,5 3. Големина на леќи 22 x 55 mm мост јаз со големина 12 mm храм големина 147 mm.