ИРДФВХ Ремен Двојна Торбичка Кожа Мобилен Телефон Торба Паричник Случај Мажите Половината Појас Клип Футрола Половината Торба
  • Неодамнешно

ИРДФВХ Ремен Двојна Торбичка Кожа Мобилен Телефон Торба Паричник Случај Мажите Половината Појас Клип Футрола Половината

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработени од мат кожа Двоен телефон торбичка и повеќе картичка слотови дизајн, половината паричник чанта. Затворање на магнетна тока. Внатрешноста на торбичката е исполнета со фланелен за да го заштити телефонот од гребнатини и вибрации. Секоја торба е со ремен за раце и дизајн на појас за половината за активности на отворено.(Должината на ременот за раце е 15 см). Изработени од мат кожа. Двоен телефон торбичка и повеќе картичка слотови дизајн, половината паричник чанта. Затворање на магнетна тока. Внатрешноста на торбичката е исполнета со фланелен за да го заштити телефонот од гребнатини и вибрации. Секоја торба е со ремен за раце и дизајн на појас за половината за активности на отворено.(Должината на ременот за раце е 15 см). Изработени од мат кожа.Двоен телефон торбичка и повеќе картичка слотови дизајн, половината паричник чанта.Затворање на магнетна тока.Внатрешноста на торбичката е исполнета со фланелен за да го заштити телефонот од гребнатини и вибрации.Секоја торба е со ремен за раце и дизајн на појас за половината за активности на отворено.(Должината на ременот за рака е 15 см) Спецификации : име На Производ : Паричник Казематеријал : кожа .Големина : Големина Л (17х8, 5х3, 5см) : работа за телефон 6,4-6,9 инчи прибл;Големина М (16х8, 5х3, 5см) : работа за телефон 5,5-6,3 инчи прибл.Пакетот вклучува : 1x Паричник Case REMIND : по добивањето на пакетот, ве молиме внимателно проверете го пакетот и производот. Ако предметот што го добивте е неисправен или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта за да го решите issue.Travel Додатоци Пакување Гласник Торби Половината Пакети.