Втор Монограм На Кожата Бел х Црн Дизајн ОД РОТМ/ЗА Aquos Телефон EX SH-04E/docomo DSH04E-PCCL-202-Y354
  • Неодамнешно

Втор Монограм На Кожата Бел х Црн Дизајн ОД РОТМ/ЗА Aquos Телефон EX SH-04E/docomo DSH04E-PCCL-202-Y354

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : случај тело/поликарбонат Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : АКВОС ТЕЛЕФОН ЕКС Ш-04Е / докомо само. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! Опис на производот : аквосфонекс-04Е / докомо случај со квадратна монограмска шема која дава едноставен и стилски впечаток. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот на работната површина. [За Времето На Испорака] *бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте.