4х4 црн РЕФЛЕКТИРАЧКИ симбол на троица јазол трикетра Келтска култура Надворешна Налепница/Налепница
  • Неодамнешно

4х4 црн РЕФЛЕКТИРАЧКИ симбол на троица јазол трикетра Келтска култура Надворешна Налепница/Налепница

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4 " Прозорец Трансфер На Отворено Налепница (Црна рефлексија) 3м висок квалитет. Автентична ИМПЕРИЈА ТАКТИЧКИ сад бренд. ќе трае години на отворено!. 4 " Прозорец Трансфер На Отворено Налепница (Црна рефлексија). 3м висок квалитет. Автентична ИМПЕРИЈА ТАКТИЧКИ сад бренд. ќе трае години на отворено!. Јазолот Троица се нарекува И Трикетра и е еден од најпознатите симболи во келтската култура. Келтската Христијанска црква ја користела за да ја претставува Света Троица, но и другите култури го користеле симболот и секоја му придавала свое значење. Налепницата е црна и рефлектирачка!.