Моноприс 113661 Cat7 Етернет Лепенка Кабел - 10 стапки-Сина | Flexboot RJ45 Заглавени 600Mhz  S/FTP CMX Чиста Гола Бакарна Жица 26awg-Интеграрна Серија
  • Неодамнешно

Моноприс 113661 Cat7 Етернет Лепенка Кабел - 10 стапки-Сина | Flexboot RJ45 Заглавени 600Mhz  S/FTP CMX Чиста

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Купете Со Доверба : Со Доживотна Гаранција На Моноприс на сите Кабли, можете да бидете сигурни дека стоиме зад нашите производи и нашите клиенти Главата На конекторот За Флексибилно Подигање е лесна за прстите, додека сепак нуди заштита на конекторот. Заштитениот (S/FTP) кабел овозможува максимални перформанси додека ги минимизира ЕМИ И РФИ. Потенкиот мерач ОД 26 GAWG го прави пофлексибилен од традиционалните кабли ОД 23 WG. 50 милиони позлатени контакти нудат максимална отпорност на корозија за најсигурни врски. Купете Со Доверба : Со Доживотна Гаранција На Моноприс на сите Кабли, можете да бидете сигурни дека стоиме зад нашите производи и нашите клиенти. Главата На конекторот За Флексибилно Подигање е лесна за прстите, додека сепак нуди заштита на конекторот. Заштитениот (S/FTP) кабел овозможува максимални перформанси додека ги минимизира ЕМИ И РФИ. Потенкиот мерач ОД 26 GAWG го прави пофлексибилен од традиционалните кабли ОД 23 WG. 50 милиони позлатени контакти нудат максимална отпорност на корозија за најсигурни врски. Моноприс Кат7 е тестиран на многу висок стандард од 600мхз, што значи супериорни перформанси во 10 гигабитни апликации. Моноприс Кат7 е одличен за центри за податоци, серверски простории и телекомуникациски простории. Кога просторот е на премија, Моноприс Кат7 помага да се намали застојот. Со 30% потенки од традиционалните 23 КАБЛИ AGG Cat7, каблите На Monoprice 26 AG Cat7, исто така, имаат дизајн со помалку подигање. Овие компактни, помалку заглавени и флексибилни кабли полесно се чистат во средини со висока густина. Кабелот Monoprice Cat7 се смета за најтрајниот и има подолг животен век Од Cat5 и Cat6 и е најдобриот избор за жици имајќи ја предвид иднината. Сите моноприс кабли доаѓаат со Доживотна Гаранција. Можете да бидете сигурни Дека Моноприс стои зад своите кабли и нејзините клиенти! Каблите За Етернет На Моноприс Cat7 F/STP Се дизајнирани за средини каде брзината е приоритет. Моноприс Cat7 5.7 mm дијаметар 26awg кабел и чекор-помалку подигање дизајн намалува метеж и поедноставува потези, додава, и промени.