LEUCHTTURM1917 - Неделен Планер &засилувач; Лаптоп Moftcover Медиум 2023, Морнарица
  • Неодамнешно

LEUCHTTURM1917 - Неделен Планер &засилувач; Лаптоп Moftcover Медиум 2023, Морнарица

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Планер за состаноци – тетратка за идеи и мисли Секоја двојна страница содржи страница со календарската недела лево и пресудена тетратка на десната страна. Со сите прегледи и карактеристики што би ги очекувале. Ново : Сега е достапно И Во Формат На Тврд Повез!. -2022, 2023 и 2024 година. - Годишен планер Јануари 2023-Декември 2024 година. - Фази на месечината и меѓународни празници. - Планер на проектот. - Посебна брошура за родендени, годишнини. - Проширување џеб Отстранлив страници за белешки. -2 Обележувачи Самолепливи етикети за архивирање. -80 г/м2 хартија без киселина. -100 g/m2 хартија без киселина во Главна големина. - Висока компатибилност со мастило. Сите наши планери имаат годишни прегледи, вклучувајќи ја и претходната и претстојната година, покрај сегашната. Ние исто така даваме годишен преглед во формат на табела, покажувајќи одделни месеци и денови, што укажува на фазите на месечината. Повторливите настани и задачи често го одредуваат yearамот на годината. Можете да добиете лесен преглед на целата година со нашиот табеларен проектен план. Месечните задачи може да се забележат лево и закажани според деновите и неделите десно.