Забава ноќта На Вештерките Тематските Декорација Знаме Виси Банер Партија Декор Ноќта на Вештерките За Ноќта На Вештерките Партија
  • Неодамнешно

Забава ноќта На Вештерките Тематските Декорација Знаме Виси Банер Партија Декор Ноќта на Вештерките За Ноќта

DEN 182.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мала тежина, лесна за закачување на ѕид, камин, прозорец и други места што сакате да ги декорирате Ова ја ПРАВИ вашата забава За Ноќта на Вештерките ПОСМЕШНА!. Овој банер може да се користи и како фото реквизит. Таков прекрасен транспарент дефинитивно ќе создаде моќна атмосфера За Ноќта на Вештерките за вашата забава на забавата. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и можат да се користат долго време. Погоден за излози, барови, училишта, надворешна и внатрешна декорација. Мала тежина, лесна за закачување на ѕид, камин, прозорец и други места што сакате да ги декорирате. Ова ја ПРАВИ вашата забава За Ноќта на Вештерките ПОСМЕШНА!. Овој банер може да се користи и како фото реквизит. Таков прекрасен транспарент дефинитивно ќе создаде моќна атмосфера За Ноќта на Вештерките за вашата забава на забавата. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и можат да се користат долго време. Погоден за излози, барови, училишта, надворешна и внатрешна декорација. Описовој банер За Ноќта на Вештерките е одличен реквизит за фотографии. Можете да фотографирате и да споделувате со вашето семејство и пријатели. исто така лесно насекаде. Можете да го на ѕидот, вратата или прозорецот, над табелата, над коридорот, или како позадина на вашата тема партија.Карактеристики-Боја : Избрана Боја.- Материјал : Хартија. - Големина : Околу 17. - Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и можат да се користат долго време. - Погоден за излози, барови, училишта, надворешна и внатрешна декорација. - Таков прекрасен транспарент дефинитивно ќе создаде моќна атмосфера За Ноќта на Вештерките за вашата забава на забавата. - Овој банер може да се користи и како фото реквизит. - Мала тежина, лесна за закачување на ѕид, камин, прозорец и други места што сакате да ги декорирате. Пакет Вклучувајќи 1 х Сет Банерова ја ПРАВИ вашата забава За Ноќта на Вештерките ПОСМЕШНА!.