Лиуж Розова Лак Козметичка Кутија Транспарентна Шминка Мултифункционална Фиока За Козметички Организатор Кутии За Складирање Дома
  • Неодамнешно

Лиуж Розова Лак Козметичка Кутија Транспарентна Шминка Мултифункционална Фиока За Козметички Организатор Кутии

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал за заштита на животната средина, нордиски исклучителен, Нордиски исклучителен, заштедете простор Повеќе кутии за складирање решетки, складирање фиоки. Дизајнот на рачката во форма на цвет го прави производот повеќе тродимензионален и лесен за влечење. Дизајн со повеќе мрежи, јасен на прв поглед, лесен за наоѓање козметика. Моделот на лак е модерен и дарежлив, додавајќи поени на убавината. Материјал за заштита на животната средина, нордиски исклучителен, Нордиски исклучителен, заштедете простор.Повеќе кутии за складирање решетки, складирање фиоки.Дизајнот на рачката во форма на цвет го прави производот повеќе тродимензионален и лесен за влечење.Дизајн со повеќе мрежи, јасен на прв поглед, лесен за наоѓање козметика.Моделот на лак е модерен и дарежлив, додавајќи поени на убавината.Параметри на производот : Материјал : pp Size : 25.5*17*23cm Color : розова, листа на бели пакувања : кутија за козметичко складирање*1notes : димензиите се мерат рачно, има грешка од 1-2cm поради аголот на снимање, светлината, дисплејот итн., бојата на производот на фотографијата може да биде малку поинаква од вистинскиот производ, ви благодариме за разбирањеторачката е лесна за носење, а изгледот е извонреден и убав. Тоа ќе ја направи вашата употреба попријатна.