ГРАФИКА &засилувач; ПОВЕЌЕ Чудо Жена 1984 Дефект Логото Новина Метал Суета Таг Регистарска Табличка
  • Неодамнешно

ГРАФИКА &засилувач; ПОВЕЌЕ Чудо Жена 1984 Дефект Логото Новина Метал Суета Таг Регистарска Табличка

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа одлична метална новина регистарска табличка ќе додаде многу карактер на вашето возило Печатени со специјални мастила отпорни НА УВ, прикажаниот дизајн ќе трае долго без да избледи. Регистарската табличка новина е изработена од цврст алуминиум за издржливост и вклучува четири дупки за монтирање. Плочата е стандардна големина од 6" (15,2 см) х 12" (30,5 см) и ќе одговара на сите Апликации За регистарски таблички во Северна Америка. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН : Чудо жена 1984 производите што се продаваат По Графика и Повеќе се загарантирани автентични, квалитетни и официјално лиценцирани. Гордо печатени во САД. Графика И Повеќе производ. Оваа одлична метална новина регистарска табличка ќе додаде многу карактер на вашето возило. Печатени со специјални мастила отпорни НА УВ, прикажаниот дизајн ќе трае долго без да избледи. Регистарската табличка новина е изработена од цврст алуминиум за издржливост и вклучува четири дупки за монтирање. Плочата е стандардна големина од 6" (15,2 см) х 12" (30,5 см) и ќе одговара на сите Апликации За регистарски таблички во Северна Америка. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН : Чудо жена 1984 производите што се продаваат По Графика и Повеќе се загарантирани автентични, квалитетни и официјално лиценцирани. Гордо печатени во САД. Графика И Повеќе производ.