Голема Точка На Среќа 1 Роденден Еден Во Диња-Овошје Прва Роденденска Забава САМ Украси-Штипка За Облека Банер За Венци - 44 Парчиња
  • Неодамнешно

Голема Точка На Среќа 1 Роденден Еден Во Диња-Овошје Прва Роденденска Забава САМ Украси-Штипка За Облека Банер

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Банер За Венец За облека - 44 Парчиња ВКЛУЧУВААТ : 24 исечоци со мала форма, 20 големи исечоци, 50 мини штипки за облека и 10 јарди бел сатенски кабел од 2 мм Потребно е едноставно склопување. САМОСТОЈНИ МАТЕРИЈАЛИ ЗА ЗАБАВИ : 1 Роденден Еден Во диња мала исечена големина во облик на хартија 8 #еден (2 инчи х 2,75 инчи), 8 Еден (зборови) (4,25 инчи х 1,75 инчи), 8 Шестоаголник(2,25 инчи х 2 инчи). 1 Роденден Еден Во Диња големи исечоци ВО облик на хартија ГОЛЕМИНА 20 број еден (5 инчи х 7 инчи). ЛЕСЕН ДЕКОР ЗА ЗАБАВА : Стилизирајте ја секоја прва роденденска забава Со 1-ви Роденден еден во банер за венец за облека од диња. Пред да висат, испланирајте ја саканата шема со наизменично менување на големини. Користејќи минијатурна штипка за облека, облици на клипови на вклучениот кабел. Закачете го готовиот банер ЗА гарланд САМ НА влезот од вашата забава, преку камин, покрај маси за вклучена маса или како декорација на банер за столчиња. По забавата, повторно користете штипки за облека и кабел за да закачите фотографии од настани како забавен спомен. ПРЕМИУМ ЗАБАВА ДЕКОРАЦИЈА : 1 Роденден Еден Во Диња големите исечоци се професионално печатени двострани. Малите исечоци се професионално испечатени со координативна шема на грбот, и сето тоа на цврста картонска хартија со сјај сличен на фотографија. Потоа се сечат поединечно, се проверуваат и внимателно се пакуваат. 1 Роденден еден во банер за венец за облека Од Диња е КОМПЛЕТ ЗА САМОСТОЈНО 44 парчиња што може да се користи на многу начини. Инспирирајте се со овој забавен комплет за декор за прва роденденска забава!. НАПРАВЕНО ВО САД : 1-ви Роденден еден во комплет за украсување банери за облека од диња е дизајниран и произведен во нашиот објект Во Висконсин користејќи материјали Што се Направени во САД. Создадете совршена декорација за роденденска забава Со 1-ви Роденден еден во транспарент за венец за облека од диња. Овој комплет за банери сам вклучува 44 парчиња Од 1-ви Роденден Еден во исечоци од хартија Од Диња, 50 мини штипки за облека и бел кабел.