Сензор Сапун Диспензерот Ѕид Монтирани Автоматски Пенење Сапун Диспензерот Течен Сапун Диспензерот За Бања Хотел Ресторан Мол
  • Неодамнешно

Сензор Сапун Диспензерот Ѕид Монтирани Автоматски Пенење Сапун Диспензерот Течен Сапун Диспензерот За Бања Хотел

DEN 676.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Како да го продолжите работниот век? зошто престанува да работи по неколку недели?】 1 Ако планирате да не го користите долго време (повеќе од 1 недела), испразнете ја внатрешната течност; 2. По секое користење, пред да го наполните сапунот за раце, започнете го внатрешниот Режим За Автоматско Чистење околу 2 минути. Или Внатрешната цевка ќе биде блокирана и не работи добро. ●Идеален Дизајн●постојат три нивоа за прилагодување на количината на пена, што може да ги задоволи различните потреби на возрасните и децата од 0,6 с, 1с,1.It може да се прикаже на цел екран, покажувајќи ја преостанатата моќност и внатрешната температура. ①Екстра Голем Капацитет Сапун диспензерот 10 мл (300 мл) капацитет го прави идеален за бесконтактно издавање на течности, рачен сапун, сапун,детергент ; диспензерот за сапун погоден за кујнски мијалник и маса за бања, диспензерот За Течен сапун не се препорачува за употреба со пена, грануларен или густ гел сапун. €2000mah Висок капацитет q полнење еднаш, користете до 10800 пати, 2000mah литиумска батерија со голем капацитет, долго време на подготвеност до 3-6 месеци. Водоотпорен И Водоотпорен Q Интелигентно полнење И IPX5 водоотпорен, удобен и еколошки, нема потреба да се расклопува, намалувајќи ја втората штета на животот на телото. Како да го продолжите работниот век? зошто престанува да работи по неколку недели?】 1. Ако планирате да не го користите долго време (повеќе од 1 недела), испразнете ја внатрешната течност; 2. По секое користење, пред да го наполните сапунот за раце, започнете го внатрешниот Режим За Автоматско Чистење околу 2 минути. Или Внатрешната цевка ќе биде блокирана и не работи добро. ●Идеален Дизајн●постојат три нивоа за прилагодување на количината на пена, што може да ги задоволи различните потреби на возрасните и децата од 0,6 с, 1с,1.It може да се прикаже на цел екран, покажувајќи ја преостанатата моќност и внатрешната температура. ①Екстра Голем Капацитет Сапун диспензерот 10 мл (300 мл) капацитет го прави идеален за бесконтактно издавање на течности, рачен сапун, сапун,детергент ; диспензерот за сапун погоден за кујнски мијалник и маса за бања, диспензерот За Течен сапун не се препорачува за употреба со пена, грануларен или густ гел сапун.