1200w 1500w 1800W 60V Електричен Трицикл Мотор 700 ВРТЕЖИ во МИНУТА Мотор Со Висока Моќност Постојан Магнет Без Четкички Среден Мотор Чист Бакар Движењето Обезбедува Висока ?
  • Неодамнешно

1200w 1500w 1800W 60V Електричен Трицикл Мотор 700 ВРТЕЖИ во МИНУТА Мотор Со Висока Моќност Постојан Магнет

DEN 8895.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ефикасен задебелен магнетски челик за плочки, брза брзина и низок шум Чистото движење на бакар обезбедува ефикасно, стабилно и безбедно работење на моторот. Задебелена алуминиумска обвивка, ладилникот ја зголемува областа на дисипација на топлина и брзо ја троши топлината. Целосните топчести лежишта и брзините од легура со висока прецизност се користат за да се обезбедат точни димензии и да се подобри работниот век. Старомодни скутери, електрични трицикли, експресни трицикли, патнички трицикли, товарни трицикли итн. Ефикасен задебелен магнетски челик за плочки, брза брзина и низок шум.Чистото движење на бакар обезбедува ефикасно, стабилно и безбедно работење на моторот.Задебелена алуминиумска обвивка, ладилникот ја зголемува областа на дисипација на топлина и брзо ја троши топлината.Целосните топчести лежишта и брзините од легура со висока прецизност се користат за да се обезбедат точни димензии и да се подобри работниот век.Старомодни скутери, електрични трицикли, експресни трицикли, патнички трицикли, товарни трицикли итн.